HAKKIMIZDA

SANCAKLI TARTI:
2007 yılında kurulan Firmamız Kuruluşundan bu yana esnek yönetim anlayışı ve müşteri odaklı çözümleri ile sektörde yeni bir bakış açısının öncüsü olmuştur. Yönetim anlayışının merkez noktasını oluşturan “MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ” Sancaklı Tartım' ın yatırımlarının da ölçüsüdür. Bugün itibariyle çeşitli sektörlerdeki seçkin müşterilerine hizmet vermektedir.

Üretimini gerçekleştirdiği tartım ve kalibrasyon sistemleri ve size özel çözümleri ile Sancaklı Tartım “Sanayide Çözüm Ortağınız” olma noktasında emin adımlarla ilerlemektedir.
Baskül Terazi Tartım Sistemleri Endüstriyel Tartım Sistemleri Sancaklı Tartım Kalibrasyon Otomasyon Tartım Sistemleri Baskül Terazi Tartım Yük Hücresi Ağırlık Gösterge ve İşlemcileri Elektronik Basküllerin üretimini Yeşiloba Metal Sanayii Sitesi Adana da yapmaktayız. Otomasyon Kalibrasyon Damgalama Hayvan Baskülleri Vagon Baskülü ; hizmetlerimiz ve servislerimiz arasında sayılabilir.
Tır Kantarı Vasıta Baskülü Çukurlu ve Çukursuz olarak iki kategoriye ayrılan vasıta kantarları 80 - 100 ton kapasiteli 8 - 10 metre boyunda 3 metre eninde imal edilmektedir. 4 - 6 - 8 yük hücreli ( loadcelli ) olarak ürettiğimiz vasıta basküllerinin periyodik bakım , damgalama ve servis hizmetlerini de vermekteyiz.

Demir Tartım Baskülü ; Demir Çelik Sac Malzemeler başta olmak üzere birçok mal ve ürünün tartımını yapmakta kullanılır.
İhtiyaca göre 100 cm ile 150 cm arasında eninde ve 3 - 5 mt boyunda imal edilen demir tartım baskülleri genel olarak 4 loadcell ile işlem yapmaktadır.

Platform Baskülü Platform Basküller mal sirkülasyonu fazla olan depolarda kullanılmakta olup özellikle forklift ve transpaletlerin yanaşması için zemine yakın olacak ve kolay yükleme boşaltma ve tartım yapılacak şekilde ve istenilen ebatlarda üretilir.

English About us

As Sancakli Tarti We are producing scales and weighing systems since 2006 . Over 10 years we are serving more than 100 big local company in our region .
We are producing scales in wide range with electronic indicators and loadcells for using by the various industries such as metal – steel industry , livestock| animal   – agricultural industry , retail sector  – cement industry for  filling systems – batching systems – automation systems – hardware & software support .

Our products are ;
-Electronic scales with single loadcell ,
-Platform scales with multi loadcells ,
-Bench Scales ,
-Animal – Livestock Scales ,
-Truck scale – weighbridge ,
-Konveyor Scales ,
-Loadcells,Indicators ,
-Weighwagon – Seed Tenders- Mobile Grain Scale,
-Solid Material Platform Scale

We are producing since 2006 . www.sancaklitartim.com ( impex@sancaklitartim.com )
Please contact with us for further information and detailed cataloque & brochure.

Comme Sancakli Tarti Nous produisons des balances et des systèmes de pesage depuis 2006. Au cours des 10 dernières années, nous servons plus de 100 grandes entreprises locales dans notre région.
Nous produisons des balances dans une large gamme avec des indicateurs électroniques et des cellules de charge pour l’utilisation par les diverses industries telles que la métallurgie – industrie sidérurgique, l’élevage | animal – industrie agricole, commerce de détail – industrie du ciment pour les systèmes de remplissage – systèmes de dosage – systèmes d ‘automatisation – support matériel et logiciel.

Nos produits sont;
-Echelles électroniques avec une seule cellule de charge,
-Échelles de plate-forme avec multi loadcells,
-Balances de table,
-Animal – Échelles de bétail,
-Echelle de camion – pont bascule,
-Échelles de transporteur,
-Loadcells, Indicateurs,
-Weighwagon – Appels de semences – Échelle mobile de grain,
-Échelle plate-forme de matériel solide

Nous produisons depuis 2006. www.sancaklitartim.com (impex@sancaklitartim.com)
S’il vous plaît contacter avec nous pour plus d’informations et catalogues détaillés et brochure.

 

 

منذ سنة 2006 شركة سنجاكلي تارتي “Sancakli Tarti” تصنع الموازين و الاوزان و أنظمتها ، على مدى 10سنوات تقدم خدمات لأكثر من 100 شركة كبرى محلية في منطقتنا .
كذلك تصنع موازين التي تستخدم في جميع و مختلف المجالات مثل المعادن ، صناعات الزراعية، قطاع البيع بالتجزئة ، صناعة الاسمنت لأنظمة التعبئة ، دعم الأجهزة و البرمجيات ، مواشي ، الحيوانات و غيرها.
منتجاتنا هي :
* موازن لإ لكترونية
* جداول
*وزان (الخضار ،الفاكهة)
* وزان الحيوانات
*موازين السيارة و الشاحانات
* موازين حديد
يمكنكم ان تطلع على صفحتنا على هذا الموقع www.sancaklitartim.com
يسعدنا ان تتواصل معنا عبر الايميل
impex@sancaklitartim.com
لتزويدكم بكل المعلومات .